Locke & Key
powrót do forum 3 sezonu

Najpierw myślałam, że jest to matka ale w 3 sezonie najmłodszy z rodzeństwa przechodzi sam siebie, wcześniej też mnie denerwował ale w najnowszym sezonie jest kompletnie nie do zniesienia..

herrera

Dokładnie. Debilizm tęgi kolesia jestt nie do zniesienia. Mógłby spaść w przepaść czy coś i uwolnić świat od swojej głupoty

ocenił(a) serial na 3
herrera

Dziękuje, za ten komentarz.. Dzięki niemu też mogę dorzucić swoje 5groszy..
Właśnie jestem w trakcie 3 sezonu, odcinek 3... Od samego początku nie lubiłam tego najmłodszego bo działał tak bezmyślnie, że mnie nosiło. Ale z kluczem czasu to co robił to było tak głupie że aż wyłączyłam serial żeby odetchnąć... Dlaczego bohaterowie tam wyłączają myślenie?

ocenił(a) serial na 7
herrera

W tym serialu nieirytyjace postacie mozna policzyc na palcach jednej reki, a to i tak będzie dużo.

ocenił(a) serial na 8
herrera

Rozumiem wasz ból, jednak żeby być trochę sprawiedliwym to muszę powiedzieć, że to jednak głupi dzieciak, stąd czasami robi głupie rzeczy.

herrera

Zgadzam się, Body powinien w pierwszej kolejności wylądować w studni

ocenił(a) serial na 4
herrera

Ten młody w tym sezonie to jakieś nieporozumienie.... Serio mogliby uśmiercić jego postać.

herrera

Mnie rozwaliło, jak na początku chciał się bronić dildosem z Star Wars. Serio myślał, że pseudo miecz świetlny z plastiku go obroni? Nieważne, że dwie szable zwisają nad kominkiem. Lepiej mieć w ręku plastikowego patyka.

ocenił(a) serial na 7
Karbulotek

Chodziło o generowanie światła które rozproszy cienie, stal im nie straszna. Zgadzam się jednak z założycielem tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones